Форумы Экономика Реформы Саакашвили лишили гражданства Украины. Конец реформам? Ответить в теме: Саакашвили лишили гражданства Украины. Конец реформам?

YuriyP
Регистрация: не зарегистрирован

Анкета підписувалась Саакашвілі від його імені як громадянина Грузії, а не від імені громадянина держави Україна (інакше і не могло бути). Ще раз підкреслюю, що Саакашвілі на той час був громадянином Грузії. Для нього держава Україна, як і інші держави світу були іноземними державами, а держава Грузія була його рідною країною і ніяк по відношенню до нього не могла розглядатись іноземною державою. Тому потрібно державу Грузія розглядати по відношенню до особистості, що підписує документ, а не відносно статусу держави Грузія по відношенню до держави Україна. Ті, хто складав анкету, очевидно, про це не подумали, а розглядали її відносно себе, тобто громадянина України. Коректно і однозначно це питання мало б виглядати приблизно так : «Чи маєте ви судимість або знаходитись під слідством в інших державах окрім держави Україна.» В цьому випадку негативна відповідь не відповідала б дійсності (інша справа чи це політичне переслідування Саакашвілі зі сторони нового керівництва, чи дійсно є підстави для цього).

p.s. Президент України і всі хто готували для нього документи на громадянство України для Саакашвілі прекрасно знали ситуацію щодо відкриття кримінальних справ проти Саакашвілі в Грузії і я впевнений, що це питання при цьому детально обговорювалось. Наприклад, я всю цю інформацію щодо кримінальних справ знав із Інтернету ще два роки тому. Не можу стверджувати, але думаю, що відносно відкриття кримінальних справ сам Саакашвілі також дізнавався із Інтернету. Наскільки мені відомо кримінальні справи в Грузії відкриті, але суд ще не відбувся по жодній із них. Тому позбавлення громадянства України Саакашвілі виглядає недолугим. За великим бажанням зробити це з політичних міркувань втрачено здоровий глузд.

Последние новости «I» в соцсетях

  

Новости партнеров

Загрузка...
Загрузка...
bigmir)net TOP 100

Экономические известия

Ежедневная деловая газета

Украинский бизнес портал

Электронный деловой журнал

Эксперт

Украинский деловой журнал

Статус

Еженедельный деловой журнал