Экономика
Повернення до нормальної практики управління: голова «Нафтогазу» відзвітував перед МВФ

Фото: до «Нафтогазу» повернули наглядову раду за зобов’язанням перед МВФ (Віталій Носач, РБК-Україна)
Автор:
Олександр Білоус
Група «Нафтогаз» робить все можливе, щоб відновити довіру міжнародних партнерів та підтвердити свій статус надійного партнера.
Про це заявив голова правління НАК Олексій Чернишов на зустрічі з представниками місії МВФ в Україні, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.
У цьому контексті він також розповів про призначення наглядової ради компанії.
«Я чудово розумію, що для відновлення довіри та залучення інвестицій необхідно було повернутися до належної практики корпоративного управління, заснованої на принципах ОЕСР», — сказав він.
Як зазначив Чернишов, обрання нової наглядової ради — важливий перший крок у цьому напрямку.
«Вчора у нас з членами наглядової ради була чергова зустріч. Ми обговорили, де зараз знаходиться «Нафтогаз», а також ключові виклики, які нам потрібно подолати», — сказав очільник НАК.
У межах зустрічі з місією МВФ також йшлося про ситуацію на ринку газу в Україні та питання компенсації різниці в тарифах повідомили в прес-службі.
Источник: www.rbc.ua
-
Экономика10 часов ago
Какие документы нужно подать для назначения жилищной субсидии
-
Еще2 дня ago
Гороскоп на 12 июля 2025 года: день тонкой интуиции и неожиданных возможностей
-
Еще2 дня ago
День ангела 12 июля 2025: кого поздравлять, что означают имена и как отмечать этот особенный праздник
-
Еще21 час ago
Гороскоп на 13 июля 2025: день, когда легко попасть под чужое влияние и потерять баланс
-
Технологии1 день ago
Норвегия неожиданно присоединилась к Таллиннскому механизму: что это значит для кибербезопасности Украины
-
Авто1 день ago
Цифры, которые тревожат BMW: китайский рынок снижает глобальные продажи компании
-
Культура1 день ago
Лучшие книги для саморазвития: что стоит прочитать
-
Авто24 часа ago
Водителей ждет неожиданная проверка: в Украине ввели новые правила техосмотра с жестким наказанием