
Фото: мер Києва Віталій Кличко (twitter.com/Vitaliy_Klychko)
Автор:
Олександр Білоус
Без електропостачання залишаються 25% мешканців Києва, проте в місті вже є вода та майже скрізь — теплопостачання. Вже в неділю в столиці можуть повернути графіки планових відключень світла.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву мера Києва Віталія Кличка в ефірі телеканалу «Київ».
«Майже всі будинки Києва з теплопостачанням, найближчим часом ця цифра буде повною. Зараз 25% мешканців Києва знаходяться без електропостачання. Я сподіваюся, що завтра ми зможемо вийти на планові графіки відключення», — сказав мер.
За його словами, вода є у всьому місті. «Ситуація вже набагато краще», — додав він.
Источник: www.rbc.ua