
Фото: з портів Одеської області ще три судна з зерном (facebook.com/MinInfra.UA)
Автор:
Наталія Юрченко
Сьогодні, 7 жовтня, з портів Одеської області вийшли ще три судна «зерновим коридором». Українське продовольство прямує до Ефіопії, а також країн Азії та Європи.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство інфраструктури у Facebook.
Сьогодні з порту «Чорноморськ» вийшов балкер NEW ISLAND, на борту якого знаходиться 30 тисяч тонн пшениці для Ефіопії. Це зерно було зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН.
Також з портів «Одеса» та «Південний» вийшли ще два судна. Вони доправлять 56,6 тисячі тонн пшениці та кукурудзи для країн Африки, Азії та Європи.
З початку дії «зернового коридору» Україна експортувала 6,4 млн тонн агропродукції. З українських портів вийшли 285 суден.
Источник: www.rbc.ua