
Фото: світло 18 березня можуть відключати в Житомирській та Київській областях (Getty Images)
Автор:
Олександр Білоус
У суботу, 18 березня, енергосистема України працює без обмежень для споживачів. У системі є запас потужності.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міненерго.
Як зазначив міністр енергетики Герман Галущенко, ситуація в енергосистемі залишається стабільною. Генерація повністю забезпечує потреби споживачів в електроенергії в усіх областях.
«Водночас через ремонтні роботи на об’єктах мереж можливі певні тимчасові обмеження постачання електроенергії в Житомирській та Київській областях», — йдеться в повідомленні.
Источник: www.rbc.ua