
Фото: міністр енергетики Герман Галущенко (Віталій Носач, РБК-Україна)
Автор:
Олександр Білоус
Під час масованого ракетного обстрілу України 29 грудня постраждали об’єкти генерації та електромережі. Найскладніша ситуація на Заході, в Одесі та Києві.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра енергетики Германа Галущенка у Facebook.
«Сьогодні ворог здійснив чергову масовану атаку на енергетичну інфраструктуру України. На жаль, є певні пошкодження об‘єктів генерації та електромереж. Станом на 11:00 складна ситуація на заході країни, Одеському та Київському регіонах», — повідомив міністр.
За його словами, тож відбуватимуться аварійні відключення світла.
«Енергетики вже відновлюють енергопостачання», — додав він.
Источник: www.rbc.ua